burçların takıntıları nelerdir?

Her insan farklı takıntılara sahip olabilir. Burçların takıntıları nedir bilirseniz; çevrenizdekileri de daha farklı gözlemleyebilir, çok daha isabetli yorumlarda bulunabilirsiniz. Peki hangi burç neye takıntılı?

Koç

Kapalı bir yerde uzun süre duramaz. Kışın başına şapka, bere takmadan sokağa çıkmaz.
Araba kullanırken hız yapmaktan kendini alıkoyamaz. Sinirlendiğinde kafasını bir yere toslamadan duramaz.

Boğa

Arabaya binsin veya eve girsin mutlaka kapısını kitler.
Onlarca hatta yüzlerce çanta ve cüzdanı vardır ve hepsinin içinde üç beş kuruş mutlaka bulunur. Parfüm sürmediği bir saat bile yoktur.
Çiçeksiz duramaz. Kahkülsüz duramazlar. Pembe, yeşil mavi turkuaz takıntıları meşhurdur.

İkizler

Ellerini, ayaklarını oynatmadan bir şey anlatamaz. Cep telefonu olmadan sokağa çıkamaz. Pencere açmadan bir odada duramaz. Seyahat takıntısı meşhurdur.

Yengeç

Çocukluk oyuncaklarını atamaz, eskiye dair ne varsa saklar. Pazarlık yapmadan bir malı alamaz.. İşine yarar diye hiçbir şeyi atamaz.. Kadınları rimel sürmeden duramazlar.

Aslan

Konuşurken saçıyla oynamadan duramaz. Her çantasının içinde mutlaka ayna ve de cımbız vardır. Altın kolye, altın saat, altın yüzük takmayı çok sever.
Marka takıntısı olan burçlardır.

Başak

Ellerini yıkamak en büyük takıntısıdır. Parfümsüz sokağa çıkmaz.
Dudaklarını yemek takıntısı vardır. Canı sıkılmışsa, parmaklarını ritmik olarak bir yere vurarak sıkıntısını dile getirir.

Terazi

İhtiyacı olsun veya olmasın dışarı çıktı mı bir şeyler almadan eve dönmez.
Her çantasının içinde ayrı bir makyaj malzemesi vardır. Marka takıntısı ile tanınır. Parfüm takıntısı meşhurdur. Oturduğu yerde bacaklarını sürekli titretir.

Akrep

Cinsellik en büyük takıntısıdır. Marka takıntısı ile tanınır.
Jöle, sprey takıntıları meşhurdur. Kadınları ipek çorap, ruj ve  iç çamaşırına takıntılıdır.

Yay 

Erkekler takım elbiseden nefret eder. Nikah memurunun önünde bile giymeyi bile reddedebilir. Mavi ve mor renkleri giymeden duramaz. Bu onda takıntı hali almıştır.
Küçük ve kapalı alan takıntısı vardır. Loto, toto, altılı ganyan, milli piyango takıntıları meşhurdur. Seyahat takıntısı müthiştir.

Oğlak

Erkekleri top sakal, fular, kol düğmesi ve saat  takmadan duramaz. Alıştığı  parfümden başkasını kullanmama takıntısı vardır. Sürekli bildiği yerlere gitme takıntısı meşhurdur. Sürekli not alma takıntısı vardır.

Kova

Maddi durumu ne olursa olsun tek taş yüzük takma takıntısı meşhurdur.
Her türden onlarca marka gözlüğü vardır. Işıksız duramazlar.
Elektronik malzeme takıntıları meşhurdur.

Balık

Ayakkabı merakı ünlüdür. Onlarca hatta yüzlerce ayakkabısı vardır.
Volta atma takıntıları vardır. Bağdaş kurup oturma takıntıları vardır.
Kadınları ojesiz duramazlar. Çay, kahve içmeden güne adım atamazlar.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

You May Also Like

Koç Burcu Özellikleri

Koç Burcu, Zodyaktaki ilk burç olarak varlığını her zaman enerjik ve çalkantılı bir şeyin başlangıcını olarak işaret eder. İşten sosyal toplantılara kadar her şeyde her zaman ilk olan sürekli olarak dinamik, hız ve rekabet ararlar. Koç burcu, yönetici gezegeni Mars ve Ateş elementine ait olması (tıpkı Aslan ve Yay gibi ) sayesinde burçların en hareketli burçlarından biridir. Bazen düşünmeden harekete geçmek onların doğasında vardır.

Yengeç Burcu Özellikleri

Yengeç burcu, yerküreden bakıldığında, Yengeç takımyıldızı; Başak, Aslan, İkizler, Küçük köpek, Sextant ve Su yılanı takım yıldızları arasında yer alır.

İkizler (Gemini) Burcu Özellikleri

İkizler burcu (Latince: Gemini), 21 Mayıs ile 21 Haziran arasında doğanların İkizler takımyıldızının etkisinde olduğuna inanılan burç.

Boğa Burcu Özellikleri

Boğa burcu, (Latince: Taurus, Boğa) burçlar kuşağının takımyıldızlarından biridir. Batısında Koç, doğusunda İkizler takımyıldızının arasında yer alır. Kuzeyinde Perseus ve Auriga (Arabacı takımyıldızı), güneydoğusunda Oryon, güneybatısında Eridanus ve Setus yer alır.