Yengeç Burcu kadın erkek Özellikleri

Yengeç burcu, yerküreden bakıldığında, Yengeç takımyıldızı; Başak, Aslan, İkizler, Küçük köpek, Sextant ve Su yılanı takım yıldızları arasında yer alır. Yengeç’in içinde bulunan yıldızlardan en çok bilineni “Asellus Australlis“tir. Bulutsuz küme halinde bulunan “Praesepe” yerküreye en yakın olanıdır. Yengeç burcu olan insanlar, gücünü Ay’dan alır. Ay’ın dolunay halinde olduğu zaman en güçlü oldukları zamandır.

Yengeç Burcu Genel Özellikleri

Element: Su

Renk: Beyaz

Kalite: Öncü

Gün: Pazartesi, Perşembe

Gezegen: Ay

Uyumlu Burç: OğlakBoğa

Şanslı Sayı: 2, 3, 15, 20

Tarihler: 21 Haziran – 22 Temmuz

Yengeç (21 Haziran - 22 Temmuz)

Yengeç Kişilik Özellikleri

Güçlü Yönleri: İnatçı, son derece yaratıcı, sadık, duygusal, sempatik, ikna edici

Zayıf Yönleri: Karamsar, karamsar, şüpheci, manipülatif, güvensiz

Yengeç’in sevdiği şeyler: Sanat, ev tabanlı hobiler, suyun yakınında veya içinde dinlenmek, sevdiklerinize yardım etmek, arkadaşlarla güzel bir yemek

Yengeç’in sevmediği şeyler: Yabancılar, Anneme yönelik herhangi bir eleştiri, kişisel hayatı ifşa etme

Yengeç, derinden sezgisel ve duygusal olan bir burçtur, bu da onları tanıması en zor burçlardan biri yapar. Son derece duygusal ve hassastırlar ve aile ve ev ile ilgili konulara öncelik verirler. Güneşleri Yengeç burcunda doğanlar, başkalarının acılarına ve ıstıraplarına karşı çok sadık ve empatiktir.

Tıpkı Akrep ve Balık gibi bir Su burcu olan Yengeç, duyguları ve kalbi tarafından yönlendirilir ve çevrelerindeki dünyaya uyum sağlamakta zorluk çekebilir. Ay tarafından yönetilen bu ikilinin içsel gizemleri, ay döngüsünün evreleri tarafından derinleştirilir ve genellikle kontrolleri dışında olan geçici duygusal kalıplar yaratır. Çocukken, dış dünyayla başa çıkma ve savunma mekanizmalarından yoksun olabilirler ve bu dünyada başarılı bir şekilde gezinmek için özen ve anlayışa ihtiyaç duyarlar.

Yengeç Burcu

Sabır veya sevginin yokluğunda, daha sonraki yaşamlarında ruh hali dalgalanmaları, bencillik, kendine acıma veya manipülasyon yaşayabilirler. Başkalarına yardım etmede hızlı olsalar da, genellikle çatışmadan kaçınırlar ve doğrudan yüzleşmeden fayda sağlamazlar, bunun yerine daha güçlü veya daha güçlü görünenlerden kaçınmayı seçerler. Yengeç temsilcileri, yaşam seçimleriyle barışık olduklarında, sevgi dolu bir aile ve ahenkli bir ev yaşamıyla çevrelenmiş olduklarında en mutlu olurlar.

Yengeç – Cesur Yengeç , bazen Yengeç olarak adlandırılır, bu dünyaya daha büyük bir amaç için gönderilmiş bir yaratıktır. Ancak çoğu zaman kendi olumlu niteliklerinin farkında değildirler ve birilerinin çıkarlarına hizmet ederken kendi rahatlıklarını tehlikeye atabilirler. Nereye gittiklerini bilirler, ancak bazen derslerini öğrenip yalnızca kendilerine güvenmeye başlayana kadar kendilerini yanlış yönde ilerlerken bulurlar.

Yengeç Aşkı, Seks Ve Uyumluluk

Yengeç Aşkı Uyumluluğu

Yengeç, duygusal olarak yönlendirilen bir işarettir ve ilişkilerinde duygular büyük önem taşır. Nazik ve şefkatlidirler, genellikle incinme olasılığını düşünmeden dünyaya duyarlılıklarını gösterirler. Ortaklarında, sözlü olmayan iletişim, paylaşılan günlük rutinler ve derin bir duygusal bağ yoluyla onları anlayabilecek birini ararlar. Yüzeysel, pul pul veya güvenilmez partnerlerle sevgi bağı kurmayacaklar.

Yengeç bireylerinin sergilediği inisiyatif eksikliği, sakinlik, koruma ve duygusal özgürlük duygusu sağlayabilecek bir eş bulmadıkça tatmin edici bir cinsel yaşam geliştirmelerini zorlaştırabilir. Mutlu bir aile imajını korumak için sağlıksız tavizler verebilecek özel bir işarettir ve sonuç olarak bencil veya istismarcı ortaklar seçebilirler. Sorumlulukları paylaşmak ve partneriyle birlikte bir hayat kurmak onlar için bir güvenlik kaynağıdır ve ister bir aile kurmak, ister yeni bir iş kurmak, ister modası geçmiş ya da incitici ilişkileri temizlemek olsun, hayattaki bir sonraki adımı atmaya hazırdırlar.

Geleneksel değerlere değer vermelerine ve çocuklar, ebeveynlik ve evlilik konusunda tutkulu olmalarına rağmen, hayran oldukları ve güvendikleri insanlar tarafından gerçek kişilikleriyle uyuşmayan daha modern bir yaklaşımı benimsemeye yönlendirilebilirler. Bu burcun sevdiklerine bahşettiği şefkat ve anlayış asla hafife alınmamalı, yoksa uzun vadede onlar için iyi bir eş olmadığınızı açıkça göstereceklerdir. Yengeç doğumlu bireylerle uyumluluğu kontrol etmek istiyorsanız , buradaki işaretleri eşleştirebilirsiniz:

Yengeç Burcu Arkadaşları Ve Ailesi

Kanser Arkadaşları ve Ailesi

Arkadaşlar – Yengeç temsilcileri, yeni insanlarla bağlantı kurmaktan mutluluk duyarlar, ancak yakın çevresi tarafından onaylanmayan kişilere karşı oldukça hassastırlar. Kolayca iletişim kurabildikleri kişilere büyük saygı duyarlar ve tüm sosyal bağlantılarını yalnızca merak veya statü yerine duygusal bir mercekle görürler. Her şeyden önce, kendi kontrolleri altında samimi bir atmosfer yaratabilecekleri ve derin anlayışları paylaşabilecekleri evlerinde sosyalleşmeyi tercih ediyorlar. Sezgisel ve şefkatli, tamamen rasyonel bir bakış açısıyla anlamak zor olabilir.

Aile – Yengeç, aile bağlarına ve eve diğer tüm burçlardan daha fazla değer veren burçtur. Bu kişiler son derece duygusaldır ve aile hatıralarına değer vererek onları yıllarca muhafaza etme eğilimindedir. Kişisel yaşamları tamamlandığında, çocuklarının duygularını kilometrelerce uzakta olsalar bile anlayan mükemmel ve şefkatli ebeveynler olurlar.

Yengeç Kariyeri Ve Para

Kanser Kariyeri

Yengeç bireyleri güvenilir ve çalışkandır, işin yapılmasını sağlamak için kolları sıvamaya isteklidir. Bağımsız çalışmaya bırakıldıklarında genellikle daha iyi performans gösterirler, işverenlerine sadakat gösterirler ve eldeki göreve güçlü bir şekilde odaklanırlar. Çok uygun kariyerleri arasında hemşirelik, ev işleri, bahçıvanlık, siyaset ve iç dekorasyon yer alır.

Yengeç temsilcileri için iş güvenliği ve finansal istikrar büyük önem taşır ve gayretli çalışmaları için birincil motivasyon görevi görür. Servet biriktirme eğilimindedirler ve hepsini bir kerede harcama konusunda temkinlidirler. Amaçları tasarruf etmek, yatırım yapmak ve yatırımlarının zaman içinde büyümesini gözlemlemektir. Zamanı ve mali durumu yönetmede becerikli ve beceriklidirler, genellikle tüm hane maliyesini denetlerler ve eşlerinin veya diğer aile üyelerinin harcamalarını kontrol ederler.

Yengeç Burcu Erkeği: Bir Aşığın Rehberi

kanser adam

Yengeç erkeği tipik olarak inisiyatif almanın önemini anlayacak kadar muhafazakardır, ancak kendini güvende hissedene kadar bunu yapmaktan çekinebilir. Ortaklarının genellikle ilk adımı atması gerekir, ancak ona yolu gösteriyormuş gibi hissettirecek kadar da kurnazca. Bu, çok hassas, utangaç ve sevdiklerine karşı aşırı korumacı olan karmaşık bir bireydir. Kadınları tercih ettiğinde bilinçaltında ideal bir eş ve anne arar.

Yengeç adamı duygusaldır ve başkalarıyla ilgilenmekten hoşlanır. Gününü güzelleştirmek için nazik sözler ve ince jestlerle eşinden ilgi görerek, kendisine ihtiyaç duyulduğunu ve koruyucu olduğunu hissetmek istiyor. Karamsar, karamsar ve yapışkan olabilse de, hayatı paylaşacak birini arayan yaratıcı ve cömert bir ortaktır.

Yengeç Burcu Kadını: Bir Aşığın Rehberi

Kanser Kadını

Yengeç kişiliği karmaşık olabilir, ancak özünde ev seven ve muhafazakar bireylerdir. Bir Yengeç kadını savunmasızdır, duygusaldır ve hızla aşık olmaya eğilimli değildir. Birine güvendiğinde, tutkulu ve son derece sadık olacaktır. Onun kalbini kazanmak için kişi inisiyatif almalı ve ilk adımı atmalı ve aynı zamanda onun bir hanımefendi gibi davranılma arzusuna saygı duymalıdır. Tek gecelik ilişki arayan biri için ideal bir seçim değil ve partnerinden sıradan karşılaşmalardan daha fazlasını bekliyor. Bu romantik kadının aşka inanan ve dile getirmediği duygularına uyum sağlayan bir partnere ihtiyacı var.

İhtiyatlı doğasına rağmen, bir Yengeç kadını son derece erotiktir. Kendini güvende hissettiğinde ve gerçek kişiliğini ve duygularını ifade edebildiğinde, bunlar inanılmaz bir cinsel yaşamla sergilenecektir. Bir Yengeç kadını ile uzun süreli bir ilişki için partnerin sadık, saygılı ve dürüst olması gerekir. İhanet kolayca unutulmaz ve incindiğinde katı ve öngörülemez hale gelebilir.

Yengeç Uyumlu Olduğu Burçlar: Boğa, Başak, Akrep, Balık, Oğlak

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

You May Also Like

Burçların Takıntıları Nelerdir?

Her insan farklı takıntılara sahip olabilir. Burçların takıntıları nedir bilirseniz; çevrenizdekileri de daha farklı gözlemleyebilir, çok daha isabetli yorumlarda bulunabilirsiniz. Peki hangi burç neye takıntılı?